indiyska-stolitsya-zakrila-shkoli-cherez-nebezpechne-zabrudnennya-povitrya

Індійська столиця закрила школи через небезпечне забруднення повітря

 • 242237 переглядiв

Деталі

Кожної зими над індійською столицею утворюється брудний зміг, оскільки холодне важке повітря затримує будівельний пил, викиди транспортних засобів та дим від спалювання стерні у сусідніх штатах, спричиняючи сплеск респіраторних захворювань серед 20-мільйонного населення міста.

Головний міністр Арвінд Кеджрівал доручив школам вжити заходів та попередив, що можуть бути вжиті додаткові заходи.

Федеральна рада з контролю за забрудненням навколишнього середовища Індії заборонила в'їзд дизельних вантажівок, що перевозять другорядні товари, до столиці, тоді як адміністрація Делі призупинила більшу частину будівельних та стерпних робіт у регіоні на початку цього тижня.

Міністр навколишнього середовища Делі сказав, що надалі 50% державних службовців будуть змушені працювати з дому, і закликав приватні фірми зробити аналогічні кроки.

У четвер місцева влада Нойди, міста-супутника, наказала всім школам проводити онлайн-заняття для учнів до восьмого класу.

Рішення закрити деякі школи було прийнято після того, як стурбовані батьки та захисники навколишнього середовища звернулися до соціальних мереж, а жителі поскаржилися на дискомфорт при диханні та подразнення очей, носа та горла.

Національна комісія з прав людини Індії попросила головних секретарів сусідніх штатів Пенджаб, Хар'яна, Уттар-Прадеш і Делі надати до четверга докладну інформацію про заходи, вжиті для боротьби з рівнем забруднення.

Додамо

За даними, зібраними швейцарською групою IQAir, Нью-Делі є найбільш забрудненою столицею світу за останні чотири роки.

Українські Національні Новини

Новини Світу

    Популярні

    Новини по темі

    Окупанти випустили по Запорізькій області дві ракети – ОВА

     • 198451 переглядiв

    Китай повідомив про 6-місячний максимум випадків COVID-19

     • 569063 переглядiв

    Під російським бєлгородом "бавовна": горить нафтобаза

     • 273693 переглядiв

    Twitter запускає нову платну підписку

     • 385972 переглядiв