Деталі
Як підкреслює організація, призупинення експорту найсильніше вдарить по тих, хто перебуває на межі голоду.
Інфляція в країнах з низьким рівнем доходів зросла майже до 90 відсотків, а 345 мільйонів людей можуть цього року зіткнутися із гострою нестачею продуктів харчування.
В організації заявили, що в той час, як десятки мільйонів людей зіткнулися з крайнім голодом у Східній Африці, а Сомалі стоїть на межі голоду внаслідок найсильнішої посухи за 40 років, відновлення блокади перешкоджатиме імпорту 80 відсотків зерна з російсько-українського регіону.
Згідно з офіційними звітами, з моменту зняття блокади 1 серпня 8,5 мільйона тонн найважливіших продуктів харчування було відправлено до країн Африки, Азії та Європи. Було розблоковано близько половини зерна, яке зберігалося в чорноморських портах України. На тлі нещодавньої ескалації насильства в Україні Міжнародний комітет порятунку закликав міжнародне співтовариство, докласти всіх зусиль, щоб забезпечити регулярне та передбачуване постачання продовольства тим, хто їх потребує найбільше, включаючи людей, які перебувають на межі голоду в таких регіонах, як Східна Африка та Ємен.
У Східній Африці Комітет реалізує план реагування на посуху, надає підтримку більш ніж мільйону людей, надаючи їм харчування, послуги в галузі охорони здоров'я, водопостачання та санітарії, а також грошову допомогу.
Нагадаємо
У рф заявили, що припиняють участь у "зерновій угоді". Винними у "теракті" рашисти назвали Київ та фахівців Великої Британії.