Деталі
Проєкт підкріплений потребою військовослужбовців у відпочинку та реабілітації. Наразі на захисті суверенітету та незалежності України стоять понад 400 синів і доньок Краснопільської громади, констатувала Романенко.
“Ми твердо віримо, що настане той день, коли війна закінчиться, і всі вони повернуться додому. Але, на жаль, залишаться наслідки...
Рани не лише тілесні, а й душевні, ще довго даватимуться взнаки. Тож уже сьогодні потрібно дбати про їх реабілітацію, моральне та фізичне відновлення. Саме тому в планах Краснопільської територіальної громади народився цей амбітний проєкт — створення реабілітаційного центру для ветеранів війни та їх родин”, — пише Романенко.
Село Нараївка — мальовниче місце Краснопільської громади, констатує сільський голова.
“Неповторна природа цієї місцини уже зараз може вносити свою часточку в реабілітацію захисників. Адже зараз уже — хлопці приходять у тимчасові відпустки, уже маємо демобілізованих..
Тут є можливість порибалити, покупатися, назбирати грибів чи лікарських трав, насолодитися цілющим повітрям соснового лісу”, — інформує Романенко.
Підготовчі заходи з прибирання та розчищування території урочища “Брідок” уже проведені. Встановлено три кладки, розчищено берег водойми для майбутнього пляжу, прибрано територію від сухостою та сміття.
Своєю чергою старостати визначилися з місцями для своїх локацій, котрі до Дня незалежності України мають бути презентовані громадськості, розповіла сільський голова.
"Варто зазначити, що цей проєкт — черговий, котрий наша громада реалізовуватиме спільно з БО БФ"МХП-Громаді“. Його загальний бюджет складає 130 000 гривень, з яких 30 000 гривень — це кошти Краснопільської сільської ради, 100 000 гривень — фінансування від БО “БФ „МХП — ГРОМАДІ“.
В наших планах — зробити все можливе, аби відпочивальники почувалися на облаштованій території безпечно, комфортно і затишно”, — наголосила Романенко.
Нагадаємо, на Вінниччині відкриють реабілітаційний центр для ветеранів війни.
Довідка
“МХП-Громаді” — український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія — комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.