Цитата
“Ми з вами на одному боці. Іноді несвідомими діями громадяни можуть завдати шкоди перемовному процесу, а в гіршому випадку — і своїм близьким. За підбурюванням у чатах, де спілкуються рідні зниклих і полонених, можуть стояти ворожі спецслужби, які намагаються посіяти розбрат у нашому суспільстві. Для України кожен зниклий чи полонений оборонець однаково цінний. Ми боремося і будемо боротися за повернення кожного з них!” — зауважив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.
У Мінреінтеграції додали, що публічні заходи, зокрема проведення акцій, публікації у ЗМІ, не прискорять процес звільнення з полону чи передачі тіл загиблих героїв. У цій справі вирішальними є переговори з протилежною стороною. Тож у відомстві закликали дотримуватися обачності під час спілкування в соцмережах, а також пам’ятати про інформаційну безпеку.
"Будьте обачні, спілкуючись в мережі “Інтернет”, пам’ятайте про інформаційну безпеку та безпеку своїх рідних. Не передавайте жодні дані незнайомим людям, а також неофіційним інтернет-ресурсам. Довіряйте лише офіційним структурам, які роблять усе для того, щоб ви якомога скоріше змогли побачити своїх рідних", - йдеться в повідомленні.
Доповнення
Якщо ви стали жертвою інформаційної атаки з боку ворожої сторони, повідомляйте нам на гарячу лінію: 0 800 339 247 або пишіть у месенджери на номер: (095) 896-04-21, наголошують в Мінреінтеграції.