reznikov-ukrayinski-pidpriyemstva-vigotovlyayut-zapchastini-dlya-zakhidnoyi-viyskovoyi-tekhniki-deyaki-z-nikh-kraschi-za-original

Резніков: українські підприємства виготовляють запчастини для західної військової техніки, деякі з них кращі за оригінал

 • 322362 переглядiв

Деталі

Резніков наголосив, що тема обслуговування та забезпечення запчастин – є однією з ключових під час двосторонніх зустрічей із партнерами, а також на зустрічах у форматі “Рамштайн”, оскільки жодна техніка не витримує на полі бою.

Цитата

"У нас є три лінії обслуговування і ремонту (техніки – ред.). Простий ремонт поточний прямо на полі бою, де наші екіпажі та навчені підрозділи знають, як це зробити. Наша задача – забезпечити їх запчастинами. Деякі запчастини ми вже навіть виготовляємо на українському ринку для західної техніки. Наші підприємства, і не тільки державні, а й приватні, фантастично навчилися робити деякі речі", – розповів міністр.

Голова Міноборони додав, що особисто тримав у руках одну з деталей для американської САУ М109, яку виготовили українські промисловці. Він додав, що ця деталь була кращою ніж оригінал.

"Друга лінія ремонту – більш складний, але який можливо робити на українських підприємствах, не зовсім далеко від лінії фронту в тих містах, де є індустріальні можливості. Теж навчилися наші інженери та техніки навчилися робити ремонт середнього рівня складності", – зазначив Резніков.

Міністр зауважив, що для цього теж потрібні запчастини, креслення, та зараз постійно ведуться перемовини про дозволи, ліцензії тощо.

Третя лінія – складний ремонт. За словами Резнікова, у цьому випадку деталі відправляються за кордон, а ремонт здійснюється у хабах, які побудовані у країнах-партнерах.

"Наприклад, по Leopard: ми підписали меморандум на останньому "Рамштайні" разом з міністром оборони Німеччини і міністром оборони Польщі…Моя мета – максимально затягнути можливість ремонту та відновлення запчастин із Заходу в Україну ", – розповів міністр.

Доповнення

У березні ЗМІ повідомляли, що через дефіцит вибухових речовин Європа бачить ризики у затриманні виробництва боєприпасів для України, а нарощення виробництва снарядів може зайняти до трьох років.

Голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель наголосив, що ЄС працює над прискоренням постачання боєприпасів для України.

Українські Національні Новини

Політика

    Популярні

    Новини по темі