Цитата
"Ми повинні знайти способи достукатися до громадськості по обидва боки Атлантики - не забувати, що є реальні виборці, які бачать свої проблеми певним чином", - сказав виданню глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс.
Деталі
Він не уточнив, представники яких країн приєдналися до ініціативи, але пояснив, що європейські політики можуть взяти участь у турне містами США, щоб переконувати представників бізнесу у необхідності продовження підтримки України. За його словами, складено план поїздок і до нього включені зустрічі з представниками компаній, які виготовляють обладнання, яке направляється в Україну. При цьому фактично робочі місця створено в США, і там же залишається більшість витрачених урядом грошей.
Водночас прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас розповіла, що її країна вже звертається до пересічних американців. За її словами, міністр закордонних справ Естонії побував в Арканзасі, де провів зустріч з громадянами.
Politico також пише, що у Вашингтоні зростає стурбованість, що допомога Україні може стати жертвою глибоких політичних розбіжностей у США. У відповідь на це президент США Джо Байден змінив свою позицію щодо війни, стверджуючи, що значна частина коштів, виділених на Україну, насправді залишається в США, створюючи робочі місця та підтримуючи бізнес.
У Вашингтоні сенатори заявили виданню, що роз'яснювальна робота з боку європейських лідерів може допомогти зміцнити підтримку Києва серед втомлених від війни виборців. Зокрема, сенатор Ліндсі Грем, відомий республіканський шанувальник допомоги Україні, сказав у коментарі, що турне може бути корисним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Костюм як у Зеленського та синьо-жовті кольори: Блінкен прийшов з дітьми на вечірку з нагоди Гелловіну у Білому домі