Деталі
Центр відкрила Аліна Зайцева – лікарка-реабілітологиня та ініціаторка проєкту, яка перемогла в конкурсі «Роби своє» та отримала на реалізацію цієї бізнес-ідеї від благодійного фонду "МХП-Громаді" спільно з Вінницькою птахофабрикою 100 тис. грн.
«В наш час багато людей потребують лікування спини та суглобів. Мешканці нашого міста за такими послугами раніше їхали у Вінницю або інші міста. Так прийшла ідея відкрити лікувальний центр у Ладижині, де люди зможуть комплексно пролікуватись, завчасно пройти профілактику захворювань або оздоровити своїх дітей.
Також, зараз є багато військових, які потребують реабілітації. В майбутньому центр плануємо розвивати та вдосконалювати для забезпечення здорової і міцної громади", - розповідає Зайцева.
Новий центр пропонує:
⁃ високоякісні послуги безмедикаментозного лікування хребта та суглобів;
⁃ реабілітації та профілактики захворювань опорно-рухового апарату.
Центр працює для всіх охочих, приймає дітей від 6 років та надає реабілітацію військовим.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможниця конкурсу "Роби своє" відкрила студію краси в селі на Волині
Нагадаємо
Наприкінці травня організатори конкурсу бізнес-ідей для підприємців у малих містах та селах “Роби своє” оголосили переможців 2023 року. Цього року благодійний фонд “МХП-Громаді”, який був організатором конкурсу, підтримав 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 млн грн.
Усього було отримано 615 заявок від малих підприємців з усієї країни. Зокрема, найбільше бізнес-ідеї подавали в Київській (22%), Черкаській (12%), Дніпропетровській (11%), Вінницькій (9%) та Львівській (9%) областях.
Основними критеріями для відбору переможців стали інноваційність проєктів, економічна складова, створення нових робочих місць, соціальна значущість та залучення до бізнесу чи роботи переселенців. Грантову підтримку отримали як чинні бізнеси, що розширюються або релокуються, так і підприємці, які мають бізнес-ідею і тільки шукають фінансування для її реалізації.
Довідка
"МХП-Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл.
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.