Деталі
Вона зазначила, що наразі в Чорному морі перебуває 12 кораблів у складі корабельного угруповання. Також один корабель чергує в акваторії Азовського моря.
Це пов’язано з тим, що вщухли шторми й "морська ситуація трошки заспокоїлась", тому ворог розгорнув корабельне угруповання ширше.
Цитата
"І наразі в Чорному морі спостерігаємо на чергуванні два підводних ракетоносії. Це до 8 ракет типу "Калібр", споряджених та готових до застосування. Це скоріш говорить про ймовірність точкових ударів, тобто, ми не можемо їх виключати, ніж про підготовку до масованої ракетної атаки. Але ми пам’ятаємо про те, що для виходу надводного ракетоносія достатньо 2-3 годин, щоб він опинився в зоні ведення бойових дій. Розслаблятися зарано, хоча, як правило, ворог після масованих атак бере паузу у 2-3 тижні. І ми пильно за цим спостерігаємо", - зазначила Гуменюк.
Доповнення
10 лютого ворог завдав масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України, також застосував ударні безпілотники.
Енергосистема України 10 лютого зазнала 14-го масованого ракетного удару та вночі – 16-ї атаки ворожими БПЛА. Основною ціллю росії знову були електростанції та об’єкти високовольтної мережі. Географія уражень – східні, західні і південні регіони України.