Деталі
Так, одна із переможців – жителька міста Могилів-Подільський Наталія Ципкова, яка виготовляє корисні джерки, фріпси, сушені гриби та інші продукти за авторською рецептурою.
За грантові 86 тис грн. вона придбала сушильну шафу, овочерізку, фасувальне та додаткове обладнання. І вже продає свою продукцію через інтернет.
Ще один переможець конкурсу - Олег Антонюк із села Конев.
«З фруктів, що ростуть в його саду, відтепер робить смачний крафтовий сік.
Підприємець зробив ставку на екологічність: при вирощуванні дерев не використовуються гербіциди, а сам сік з 10 сортів яблук виготовляється за технологією прямого віджиму без цукру.
Уже розроблено бренд та упаковку, попереду - збут і масштабування», - розповіли в «МХП-Громаді».
Тим часом Катерина Веретільник і смт Піщанка перемогла в конкурсі з проєктом ігрової кімнати «Kid's Spaсe».
«Тепер дітки різних вікових груп розважаються і розвиваються в просторі з мультимедійним проектором, дошками для малювання, інтерактивною світловою пісочницею, модульним конструктором і навіть іграшковим паркінгом і кухнею», - йдеться у повідомленні.
Свожю чергою Юрій Їжаківський (Моївка) нині виготовляє пастилу, цукати, сушені овочі, крем-мед, горішки, залиті медом. Він це робить завдяки сушильній камері, слайсеру і кремувальній машині, придбаним за грантові 68 тис. грн.
Примітно, що найближчим часом Їжаківський планує робити подарункові набори з різними корисними смаколиками.
Усі переможці дізналися про конкурс з соцмереж.
«Тому ще одна рекомендація для тих, в кого власний бізнес попереду: слідкуйте за анонсами і можливостями на сторінці нашого фонду», - додали в «МХП-Громаді».
Нагадаємо, торік у межах основного конкурсу “Роби своє” фонд “МХП-Громаді” надав понад 5 млн грн на підтримку підприємців.
Гранти отримали 62 переможці.
Тим часом, в 2023 році «МХП-Громаді» підтримав 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 млн грн.
Довідка
"МХП-Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл.
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.