u-sierra-leone-uriad-vvodyt-komendantsku-hodynu-pislia-napadu-na-sklad-zbroi-u-stolytsi-krainy

У Сьєрра-Леоне після нападу на склад зброї у Фрітауні уряд запровадив комендантську годину

 • 38456 переглядiв

Вранці в неділю, 26 листопада, у Фрітауні була здійснена спроба проникнути у військовий склад, що розташований неподалік від резиденції президента Сьєрра-Леоне. Окрім того повідомляється про збройні сутички в різних частинах міста, а також рішення уряду оголосити національну комендантську годину.

Про це пише УНН із посиланням на агентство Франс Прес.

Деталі

Згідно з інформацією уряду Сьєрра-Леоне, збройні зіткнення спалахнули у Фрітауні в неділю, зокрема під час нападу на військовий склад. В країні було запроваджено національну комендантську годину.

Свідки розповіли Франс Прес, що чули постріли та вибухи в районі Вілберфорс, де знаходиться збройовий склад разом із кількома посольствами. Інші свідки повідомили, що чули постріли біля казарм, які розташовані неподалік від резиденції президента. Відомо про перестрілку у районі Мюррей-Таун, де базується військово-морський флот, а також сутички біля іншої військової бази у Фрітауні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У російській тулі збитий дрон врізався в багатоповерховий будинок

Після нападу Міністерство інформації оголосило негайну комендантську годину та "настійно" рекомендувало людям по всій західноафриканській країні залишатися вдома.

Вранці в неділю (…) невстановлені особи спробували проникнути до військового складу зброї в казармах Wilberforce. Усі вони були відбиті

– повідомили у міністерстві інформації.

Президент Джуліус Маада повідомив, що спокій в місті було відновлено. Також в уряді країни оголосили, що "по всій країні негайно вводиться комендантська година, щоб дозволити силам безпеки продовжувати пошуки підозрюваних".

Довідка

Джуліус Маада, обраний вперше в 2018 році, був переобраний у червні цього року в першому турі, набравши 56,17% голосів згідно з результатами, опублікованими виборчою комісією.

Іноземні спостерігачі, однак, засвідчили непослідовність і непрозорість підрахунку голосів, а також акти насильства та залякування. Основна опозиційна партія, Партія всенародного конгресу (APC), вважала президентські вибори, а також вибори до законодавчих і місцевих органів влади сфальсифікованими, і вирішила бойкотувати парламент і місцеві ради. Через два місяці після виборів, кілька солдатів були заарештовані та звинувачені в підготовці державного перевороту проти президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна пропонує створити зернові хаби у портах Африки — Зеленський

Ігор Тележніков

Новини Світу

    Популярні

    Новини по темі

    У рф оголошено в розшук прес-секретаря Meta Енді Стоуна

     • 45785 переглядiв