Казначейство, Федеральна корпорація зі страхування вкладів і Федеральна резервна система США посилаються на "системний ризик" Signature, у той же час обіцяючи вкладникам Silicon Valley Bank отримати доступ до всіх своїх коштів у понеділок.
Цитата
"Усі вкладники цієї установи отримають компенсацію", - ідеться в спільній заяві.
Деталі
Це вже третій великий банк, який збанкрутував впродовж тижня, і інвестори налякані. Спільна заява про те, що вкладники будуть мати захищеними гарантовані понад 250 000 доларів, схоже, має на меті запевнити клієнтів банків, що їхні гроші не будуть заморожені.
Станом на 31 грудня 2022 року у Signature було 88,59 млрд дол. депозитів. Департамент фінансових послуг Нью-Йорка вступив у володіння банком.
Доповнення
Signature був одним з двох банків, які широко використовували криптовалюту. Як і Silvergate, який збанкрутував 8 березня, Signature мав мережу, яка дозволяла криптовалютним компаніям переказувати долари в режимі реального часу. Тепер, коли обидва криптобанки зникли, повернутися до доларів може бути важче.
Криптовалютна біржа Coinbase зберігала в Signature 240 мільйонів доларів готівкою, повідомила компанія в Twitter. Але через арешт коштів Signature, Coinbase буде використовувати інших банківських партнерів для клієнтських транзакцій.
Окрім того, у заяві ФРС ідеться про те, що вкладники Silicon Valley Bank, не криптобанку, який банкрутував 10 березня, також отримають компенсацію. Це хороша новина для криптовалют, адже провайдер стейблкоінів Circle зберігав там 3,3 мільярди доларів своїх резервів. Circle оперує USDC - токеном, який завжди має коштувати 1 долар - і є важливою частиною криптовалютних платежів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Допомагають ворогу обходити санкції” - банкір про недоліки криптовалют