"Оскільки криптотерміни розглядаються Податковою службою Ізраїлю як фінансові активи, а не валюта, ізраїльські компанії, що використовують цифрові монети у своїй повсякденній діяльності, повинні будуть платити податок на додану вартість (ПДВ)", - йдеться в повідомленні.
Так, індивідуальні інвестори повинні будуть платити податок в 25% на приріст капіталу. Крім того, підприємства та біржі, які торгують криптовалютами, обкладатимуть податком на додану вартість в розмірі 17% (ПДВ).
При цьому деякі інвестори будуть звільнені від сплати податків. Піти від оподаткування можна буде в разі, якщо криптовалюта використовується для інвестиційних цілей.
Відповідний документ був опублікований податковою службою Ізраїлю в понеділок, 19 лютого. Нові правила вступають в силу в 2018 фінансовому році.
У той же час Україна поки ще не визначилася в питанні регулювання ринку криптовалют.
В українському парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і недавно було прийнято рішення об'єднати їх в один документ.
Автором одного з законопроектів про криптовалюту є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (його нещодавно звільнили з посади голови фінансового комітету ВРУ). До авторського колективу свого документа ("Про стимулювання ринку криптовалют і її похідних") він включив навіть подружку - Анастасію Байбородінк.
Разом з тим, експерти Bitcoin Foundation назвали документ "радикала" безглуздим і популістським. А за даними ЗМІ, законопроект Рибалки (№7183-1) і зовсім - "списаний" у російських чиновників.