На окупованій Луганщині брак вчителів російської мови, діти вчать її самостійно - ОВА

На окупованій Луганщині брак вчителів російської мови, діти вчать її самостійно - ОВА

Київ  •  УНН

24 квітня 2024, 06:46 • 18270 перегляди

Read in English

У деяких школах окупованої Луганської області через брак вчителів російської мови діти змушені вивчати російську самостійно.

У деяких школах окупованої Луганщини через брак педагогів російську мову вивчають самостійноросійські, у Невському відремонтували вікна у чотирьох будинках, технологи проведуть в "лнр" історичний форум для молоді. Про це повідомляє Луганська ОДА, пише УНН.

Людям, що залишаються поблизу лінії фронту, допомагаємо, зокрема, й у відновленні їхніх будинків. Вчора, завдяки благодійникам, у Невському відремонтували пошкоджені вікна в чотирьох домоволодіннях. А ще - передали місцевим продукти харчування та засоби гігієни,

розповів Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Деталі

Минулої доби росіяни штурмували наші позиції не лише в Білогорівці, а й поблизу Греківки та Невського. Під удари авіації потрапили Білогорівка та Серебрянське лісництво.

Артилерією ворог вдарив по Стельмахівці, Куземівці, Греківці, Макіївці. 19 безпілотників окупанти застосували в районі Невського.

Доповнення

Зазначається, що не в кожній школі на окупованих територіях вистачає вчителів російської мови. Звісно, що загарбники нашвидкуруч організовують курси підвищення кваліфікації, куди залучають викладачів української мови, або запрошують працювати до шкіл пенсіонерів. Відомо про багато випадків, коли уроки російської мови перетворюються на самостійні заняття.

Також повідомляється, що російське військово-історичне суспільство планує організувати у так званій "лнр" форум "Історія для майбутнього", до роботи якого долучаться федеральні технологи.

Подія має охопити якнайбільше представників молодів, педагогів та журналістів – майбутніх рупорів пропаганди.

Нагадаємо

Як повідомляв Центр національного спротиву, з 1 вересня 2025 року в школах окупованої росією Херсонської області збільшиться кількість уроків історії з метою стирання української ідентичності та переписування історії з російської точки зору.