окупанти поставили план обробити пропагандою понад 10 тисяч українських дітей за літо
Київ • УНН
КИЇВ. 2 серпня. УНН. росіяни планують за літо “промити мізки” понад 10 тисячам дітей на тимчасово окупованих територіях Запорізької області під приводом вивозу їх "відпочинок", пише УНН з посиланням на Центр національного спротиву, пише УНН.
Деталі
На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни поставили план перед гауляйтерами щодо вивезення понад 10 тисяч місцевих дітей на "відпочинок".
Дітей вивозять у табори у Дагестані, Чувашії, Краснодарському краї й інше. Проєкт курує партія міжнародного злочинця володимира путіна "єдиная россия". В таборах дітей піддають ідеологічній обробці через пропагандистські концерти й "освітні заходи".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Історія роздута”: путін виправдав викрадення українських дітей
При цьому нерідко діти стають жертвами злочинів, зокрема в дитячому таборі у анапі чотири дитини з тимчасово окупованих територій Донеччині стали жертвами педофіла, який скористався їх безправним статусом на віддаленій землі.
"Це і є політика геноциду українців, коли росіяни свідомо знищують ціле покоління в промисловому масштабі на рівні державної програми. До цієї програми залучена не лише верхівка агресора, чи купка колаборантів на місцях, а педагоги, лікарі, артисти й інші працівники таборів", - зауважили у Центрі.
Доповнення
З листопада 2022 року рф блокує виїзд мешканців тимчасово окупованих територій до вільної України. Натомість російська влада утримує людей на окупованих територіях як заручників. Вони пропонують єдиний варіант виїзду – це до самої російської федерації з метою подальшої асиміляції. А це є проявом політики геноциду, зауважують у ЦНС.
Окупанти вже не приховують істинних цілей викрадання українських дітей з ТОТ, відверто заявляючи про насадження російських цінностей, зауважив міський голова Мелітополя Іван Федоров. Вже відомо про понад 1000 дітей. Раніше повідомлялось "тільки" про 77.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦНС: окупанти позбавляють батьківських прав, якщо на ТОТ дитина не ходить до російської школи