Переможець конкурсу "Роби своє" відкрив СТО в селі на Тернопільщині: клієнти долають по 100 км, аби потрапити до автомайстра

Переможець конкурсу "Роби своє" відкрив СТО в селі на Тернопільщині: клієнти долають по 100 км, аби потрапити до автомайстра

Київ  •  УНН

8 грудня 2023, 15:15 • 28599 перегляди

Read in English

Василь 10 років пропрацював на авторизованих СТО в Тернополі. Але згодом вирішив відкрити власну автомайстерню. Біля свого дому два роки тому з нуля збудував приміщення.

Переможець конкурсу бізнес-ідей "Роби своє" Василь Цвях відкрив сервіс технічного обслуговування автомобілів у селі Іванчани що на Тернопільщині. Хороший автомайстер, який робить на совість і не дорого – на вагу золота. Тож, аби потрапити до Цвяха, клієнти готові долати відстань у 100 км. Про це повідомляє МХП-Рідний край Західний Хаб, передає УНН.

Деталі

Василь 10 років пропрацював на авторизованих СТО в Тернополі. Але згодом вирішив відкрити власну автомайстерню. Біля свого дому два роки тому з нуля збудував приміщення. Після початку широкомасштабної війни підготовчі роботи поставив на паузу, але в цьому році відновив. Бо є ціль, є план її досягнення, і є помічники – такі як МХП разом із стратегічним партнером – благодійним фондом "МХП-Громаді".

Цьогоріч в конкурсі бізнес-ідей "Роби своє" Фонду Василь Цвях виграв 100 тис. грн, на які купив гідравлічну стійку, зварювальний апарат і різний дрібний, але дуже необхідний для якісної роботи інструмент. Також за свій кошт купив пневматичний компресор і гідравлічний прес. І ось СТО працює вже четвертий місяць. Василь спеціалізується на ремонті ходової, обслуговуванні моторів, замінює технічні рідини і розхідники. Клієнти їдуть зі всієї громади, запис на ремонти є як мінімум на два дні вперед. "Завжди з задоволенням підтримуємо людей, які відкривають власні справи. Особливо коли це дійсно корисні для громад бізнеси, як наприклад це СТО.

Автомайстеронь тут немає в радіусі 20 кілометрів, тож тепер люди будуть мати змогу швидко отримати якісні і недорогі послуги з обслуговування своїх авто", - коментує директор філії "Рідний край" Західного Хабу МХП Юрій Федорчак. У Цвяха і його дружини є плани з подальшого розвитку своєї справи, в тому числі зі створенням нових робочих місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Роби своє": у Каневі, що на Черкащині, з’явилася перша професійна фотостудія

Нагадаємо

Наприкінці травня організатори конкурсу бізнес-ідей для підприємців у малих містах та селах "Роби своє" оголосили переможців 2023 року. Цього року благодійний фонд "МХП-Громаді", який був організатором конкурсу, підтримав 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 млн грн. Усього було отримано 615 заявок від малих підприємців з усієї країни. Зокрема, найбільше бізнес-ідеї подавали в Київській (22%), Черкаській (12%), Дніпропетровській (11%), Вінницькій (9%) та Львівській (9%) областях.

Основними критеріями для відбору переможців стали інноваційність проєктів, економічна складова, створення нових робочих місць, соціальна значущість та залучення до бізнесу чи роботи переселенців. Грантову підтримку отримали як чинні бізнеси, що розширюються або релокуються, так і підприємці, які мають бізнес-ідею і тільки шукають фінансування для її реалізації.

Довідка

"МХП-Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.