"Роби своє": переселенець з Донеччини започаткував на Черкащині грибну ферму

"Роби своє": переселенець з Донеччини започаткував на Черкащині грибну ферму

Київ  •  УНН

15 березня 2024, 16:39 • 59974 перегляди

Read in English

Переселенець з Донецької області Юрій Душенко переміг у конкурсі бізнес-ідей та відкрив грибну ферму в Черкаській області, отримавши грантове фінансування.

Переселенець з Лиману, що на Донеччині, Юрій Душенко переміг у конкурсі бізнес ідей "Роби своє", й започаткував на Черкащині грибну ферму, передає УНН.

Деталі

З початку повномасштабного вторгнення Юрій залишив свій дім та переїхав у Звенигородку, що на Черкащині. Там він подався на конкурс грантів та виграв один з них.

"Завдяки тому, що нас профінансували, ми змогли закупити те обладнання, яке в мінімальній кількості було потрібне для запуску хоча б невеличкого виробництва, вирощування грибочків", - розповідає Юрій.

За його словами, він вдосконалив технологію вирощування, завдяки чому за три місяці вдалося зібрати три тонни грибів з однієї камери.

Конкурс бізнес-ідей "Роби своє" проводиться вже 5 рік поспіль. Цього року сумарний бюджет грантів становить 10 млн гривень. Планується підтримати бізнеси 80 підприємців.

"Особливу увагу хочемо приділити підтримці бізнесу ветеранів, їх родин, а також родин, які втратили близьких на війні", - каже директорка БФ "МХП - Громаді" Тетяна Волочай. 

Ветеран, студент та кондитер: стартував новий сезон конкурсу бізнес-ідей “Роби своє”13 березня 2024, 16:29 • 24951 перегляд

Довідка

"МХП-Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.