Україна здобула "бронзу" на чемпіонаті Європи з більярду

Київ  •  УНН

25 березня 2024, 18:03 • 25928 перегляди

Read in English

Українець Михайло Ларков завоював бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі снукеру в категорії U16, що проходить у Сараєво, Боснія і Герцеговина.

Українець Михайло Ларков посів третє місце на чемпіонаті Європи з більярдного спорту "Снукер" у категорії U16. Про це пише УНН з посиланням на заяву Мінмолодьспорту.

Михайло Ларков став бронзовим призером чемпіонату Європи з більярдного спорту "Снукер" у категорії U16.  Континентальна першість проходила у Сараєво (Боснія та Герцеговина) у вікових категоріях U16, U18, U21 та дорослі за участі 61 спортсмена з 20 країн Європи

- заявили у відомстві.

У міністерстві додали, що це вже не перше перемога юнака. Зокрема, , більярдист з міста Шепетівка на Хмельниччині вже досить відомий своїми досягненнями.

Три роки тому 12-річний Михайло переміг на чемпіонаті України з більярду серед чоловіків, де змагався 51 учасник і став наймолодшим чемпіоном країни.

Українська жіноча збірна з фехтування на шаблях здобула бронзу на етапі Кубку світу в Бельгії17 березня 2024, 23:53 • 41904 перегляди

Нагадаємо

Юлія Курченко здобула "золото", а Єлизавета Литвиненко - "бронзу" у ваговій категорії до 78 кг на турнірі Grand Slam з дзюдо у Тбілісі,