Zoom надасть свої продукти для дистанційного навчання - МОН

Zoom надасть свої продукти для дистанційного навчання - МОН

Київ  •  УНН

17 вересня 2022, 02:22 • 182227 перегляди

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Міністерство освіти і науки України та Zoom Video Communications, погодили надання ліцензії уніфікованої комунікаційної платформи "Zoom Education" та застосунків "Large Meetings" для організації дистанційного навчання у закладах освіти України. Про це домовилися Перший заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко та керівник відділу глобальної публічної політики та зв’язків з урядом компанії "Zoom" Джош Каллмер, інформує пресслужба Міністерства освіти і науки, передає УНН.

Цитата

"Виклики, які зараз постають перед українською освітою, справді безпрецедентні. Системний аналіз, який нещодавно провели МОН у співпраці з освітнім кластером в Україні, Світовим банком, ЮНІСЕФ і Міжнародною неурядовою організацією "Save the Children", підтвердив, що більшість шкіл, коледжів і університетів працює або повністю онлайн, або в змішаному режимі. Наша відповідальність полягає в тому, щоб учні та вчителі мали необхідні інструменти для безперервності процесу навчання та щоб ніхто не залишався осторонь. Ми висловлюємо глибоку подяку Zoom за швидке реагування та масштабну підтримку", – наголосив Вітренко.

Зазначається, що Zoom надасть достатню кількість ліцензій, щоб кожна школа та заклади вищої освіти в Україні могли здійснювати освітні програми онлайн.

"Команда МОН вже кілька місяців активно займається розгортанням ліцензій. Станом на сьогодні майже 800 закладів освіти мають ліцензований доступ використання інструментів Zoom, що дозволило вчасно розпочати 2022-2023 навчальний рік для мільйонів здобувачів", - йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після початку навчального року понад 400 шкіл змушені були перейти на "дистанційку" через артобстріли

"У той час, коли життя такої кількості українських студентів порушено, ми готові гарантувати, що їхня освіта може продовжуватися. Ми прагнемо використовувати найкраще від Zoom, аби допомогти забезпечити доступ до високоякісної дистанційної освіти. Пишаємося тим, що підтримуємо Міністерство освіти і науки України, щоб забезпечити продовження навчання та співпрацю українських студентів, викладачів та персоналу, які вимушено покинули свої домівки та заклади освіти через повномасштабне вторгнення рф в Україну", — зазначив Каллмер.