Ліонель Мессі

lionel-messi
Новини по темi
Чарівні одинадцять хвилин і три голи: Ліонель Мессі встановив історичний рекорд для "Інтер Маямі"

Ліонель Мессі оформив перший хет-трик у MLS за 11 хвилин, допомігши "Інтер Маямі" розгромити "Нью-Інгленд Революшн" 6:2. Команда завершила сезон з рекордними 74 очками та відсотком перемог 0,765.

Спорт • 20 жовтня 2024, 11:33 • 20607 перегляди
Forbes оприлюднив рейтинг найбільш високооплачуваних футболістів світу

Forbes опублікував топ-10 футболістів з найбільшими зарплатами в сезоні-2024/25. Кріштіану Роналду лідирує з річним доходом у 285 млн доларів, за ним слідують Мессі та Неймар.

Спорт • 17 жовтня 2024, 23:35 • 18215 перегляди
Забруднення довкілля: рф очолила антирейтинг внаслідок експорту енергоносіїв, слідом йде Австралія

Експорт вугілля та газу з Австралії завдає більшої шкоди клімату, ніж з будь-якої іншої країни, крім РФ. До 2035 року викиди від експорту викопного палива Австралії можуть зрости на 50%.

Новини Світу • 12 серпня 2024, 12:31 • 21158 перегляди
Кліматичні активісти зіпсували будинок Лео Мессі на Ібіці

Активісти групи Futuro Vegetal облили фарбою будинок Ліонеля Мессі на Ібіці, протестуючи проти багатих. Акція мала на меті вказати на відповідальність заможних за кліматичну кризу.

Спорт • 6 серпня 2024, 16:08 • 21766 перегляди
Серветку, на якій був підписаний перший "контракт" Мессі з ФК "Барселона", продали з аукціону за величезну суму

Серветка, на якій 13-річний Ліонель Мессі підписав свій перший контракт з ФК "Барселона" у 2000 році, була продана на аукціоні за 762 400 фунтів стерлінгів.

Спорт • 19 травня 2024, 13:06 • 112149 перегляди
Кріштіану Роналду дискваліфікували на один матч за провокаційний жест після перемоги над "Аль-Шабаб"

Кріштіану Роналду був дискваліфікований на один матч у професійній лізі Саудівської Аравії за провокаційний жест у бік вболівальників суперника.

Спорт • 1 березня 2024, 01:44 • 34023 перегляди
Перший контракт Мессі з "Барселоною", підписаний на серветці, буде продано на аукціоні

Легендарна серветка, на якій 13-річний Ліонель Мессі підписав свій перший контракт з "Барселоною" у 2000 році, буде виставлена на аукціон у березні 2024 року з очікуваною ціною від 300 000 до 600 000 євро.

Спорт • 1 лютого 2024, 04:15 • 28408 перегляди