Так, за словами мера, місто може отримати значні кошти завдяки ефективному впровадженню системи паркування. Сьогодні столична влада очікує на підписання законопроекту про паркування Президентом. Як відзначив Віталій Кличко, щоночі в столиці на парковках залишають понад 300 тисяч автомобілів. Якщо кошти від паркування буде отримувати і місто, а не тільки комерційні структури, то за добу столиця зароблятиме півтора мільйона гривень. Також чимало надходжень до бюджету в Києві очікують від впорядкування пересувної вуличної торгівлі та впровадження відкритих електронних аукціонів на право займатися такою діяльністю на спеціально облаштованих майданчиках.
“Наприклад, було з аукціону продано майданчик під пересувну торгівлю поблизу метро „Арсенальна“. Одна маленька торговельна точка принесе в бюджет майже мільйон гривень цього року. А поруч розташовані кіоски, які платять лише по 30 тисяч гривень!”, — зазначив мер столиці.
Також під час колегії розглянули, наскільки ефективно минулого року кожен район або департамент використовував бюджетні кошти. Були зроблені зауваження очільникам департаменту будівництва і архітектури та департаменту транспортної інфраструктури. Головна претензія — зволікання з термінами виконання робіт.
“Ті доповіді, які прозвучали, — розмиті. Нам кажуть що “будуємо, працюємо”. Але кияни все бачать і питають, коли ті чи інші об’єкти будуть здані в експлуатацію. І це дає підстави для закидів щодо неефективного використання грошей громади і затягування в термінах введення об’єктів в експлуатацію",- підкреслив Віталій Кличко.
За підсумками колегії ухвалили резолюцію, в якій визначили основні акценти в діяльності департаментів міської адміністрації на 2018-й рік. Також мер столиці відзначив, що такі колегії відбуватимуться регулярно і стан виконання доручень, які на них формулюються, буде постійно під контролем.