Деталі
«Визначили план дій щодо реформування проходження військово-лікарських комісій на нараді з урядовцями, парламентарями й представниками Офісу Президента. Ставимо за мету максимально діджиталізувати всі процеси та створити умови, за яких військові отримають комфортний і швидкий сервіс», – повідомив Шмигаль.
Деталі
Він додав, що експертна група представила свої напрацювання. Серед них: збільшення пропускної спроможності ВЛК, доступ до е-системи охорони здоров'я, заходи з безбар'єрності. У квітні планується розпочати пілотний проєкт із розгортання системи електронного документообігу у в/ч, ТЦК та інших дотичних структурах. Наступний етап — цифровізація медичної історії військовослужбовців.
«Окремо розглянули питання скорочення термінів розслідування для отримання довідки з в/ч про обставини поранення. Дав завдання розробити необхідні постанови та зміни до законів. Заслухали пропозиції МОЗ і щодо реформи медико-соціальних експертних комісій. Це має бути комплексне рішення, засноване на міжнародних стандартах, де людина — головний пріоритет», – зазначив Шмигаль.
Нагадаємо
З травня весь процес реабілітації в Україні буде супроводжуватися в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ). Цифровізація дозволить зберігати відповідні дані про здоровʼя в єдиному місці – електронній картці – та забезпечить прозорість і ефективність реабілітаційного процесу.